ВІЙСЬКОВИЙ

КОЛЕДЖ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ

Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

ОГОЛОШУЄ НАБІР НА 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України за спеціальностями:

«Комп’ютерні науки та інформаційні технології»;

«Телекомунікації та радіотехніка».

Термін навчання – 2 роки.

Навчання у коледжі надає можливість:

• здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;
  • одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України).

Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».

У процесі навчання курсанти коледжу одержують щомісячно грошове забезпечення а військовослужбовці за контрактом грошове забезпечення за останньою посадою та безкоштовно забезпечуються:

• гуртожитком, обмундируванням та речовим майном;
  • триразовим харчуванням.

На навчання у коледжі приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту:

1. особи із числа цивільної молоді та ліцеїсти віком від 17 до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;
  2. військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу, віком до 30 років.

Для конкурсного відбору осіб, які вступають до коледжу, зараховуються бали сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти з таких предметів.

1. Українська мова та література (100 балів).

2. Математика або фізика, іноземна мова, історія України, хімія, біологія, географія(100 балів).

Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів (без сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання) мають:

• військовослужбовці, які проходять військову строкову службу та службу за контрактом;
  • громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в 2017 році.

Військовослужбовцям згідно наказу МО України № 360 від 05.06.2014 до 01 квітня подають рапорт і оформлюють особову справу вступника яку кадрові органи надсилають  в ВВНЗ до 15 травня року вступу на навчання.

Для цих осіб приймальною комісією організовуються вступні екзамени з вищезазначених предметів.

Усі вступники обов\'язково складають такі вступні випробування:

• психологічне обстеження;
  • оцінка рівня фізичної підготовки;
  • медичний огляд військово-лікарською комісією.

Запрошуємо Вас відвідати коледж у дні відкритих дверей

30 жовтня, 27 листопада, 18 грудня 2016 року, 29 січня, 26 лютого,

26 березня, 23 квітня, 28 травня 2017 року

о 10.00 зупинка «Інститут зв’язку»на вході у військову частину

Адреса: 36012 м. Полтава, вул. Зіньківська, 44.

Контактні телефони: (0532) 53-67-13 (3-12-01, 3-12-03),

0509788467, 0667320303, 0501921404, 0501760099