Інформація
про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 2

Виконавчим комітетом Комсомольської міської ради відповідно до Положення про порядок укладання і розірвання контракту з керівником підприємства, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Комсомольська, та здійснення контролю за виконанням умов контракту, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії міської ради п’ятого скликання від 05.11.2008, та розпорядження міського голови від 12.12.2011 № 576-р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 2» проведено конкурсний відбір на посаду директора комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 2 (протокол засідання конкурсної комісії від 24.01.2012 № 4).

За результатами конкурсного відбору переможцем визнано Данюка Сергія Івановича.