Інформація про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Міськсвітло» Комсомольської міської ради»

Виконавчим комітетом Комсомольської міської ради відповідно до Положення про порядок укладання і розірвання контракту з керівником підприємства, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Комсомольська, та здійснення контролю за виконанням умов контракту, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії міської ради п’ятого скликання від 05.11.2008, та розпорядження міського голови від 11.07.2011 № 335-р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Міськсвітло» Комсомольської міської ради» проведено конкурсний відбір на посаду директора комунального підприємства «Міськсвітло» Комсомольської міської ради»(протокол засідання конкурсної комісії від 26.08.2011 № 2).

За результатами конкурсного відбору переможцем визнано Михайлика Василя Васильовича.