Шановні автовласники!
З метою вчасної ліквідації наслідків снігопаду та забезпечення безперешкодної роботи снігоприбиральної техніки, просимо Вас не розміщувати автотранспорт у дворах та на проїжджій частині вулиць. Це ускладнює роботу комунальних служб нашого міста.
Шановні водії! Дотримуйтеся правил дорожнього руху й вибирайте безпечну швидкість під час снігопаду та ожеледиці.
Департамент житлово-комунального господарства
![](/uploads/posts/2018-12/medium/1545998867_f84b90e7859fb77f69b56f79fe10be06.jpg)