Виконавчого комітету Комсомольської міської ради
про оголошення комерційного конкурсу на право укладення договору орендикомунального майна

Назва об\'єкта та місцезнаходження: нежитлові приміщення площею 575,0 кв. м, розташовані за адресою : вул. Космонавтів, 8 .

Основні умови конкурсу:

1. Мета використання приміщення - виробництво швейно-трикотажних виробів .

2. Найбільший розмір запропонованої орендної плати у порівнянні зі стартовим розміром орендної плати, який становить 4912,83 грн. без ПДВ на місяць.

3. Нарахування орендної плати здійснюється згідно з діючою Методикою - щомісячно застосовується індекс інфляції. Розмір орендної плати за перший місяць оренди - розмір орендної плати запропонований переможцем конкурсу, скоригований на індекси інфляції, починаючі з травня 2009 року до місяця укладення договору оренди.

4. Укладення договору оренди на строк з 01.07.2009 до 01.06.2012 .

5. Оформлення переможцем конкурсу правовстановлюючих документів на землю не пізніше 3 місяців з дня укладення договору оренди приміщень, до оформлення правовстановлюючих документів на землю щомісячне відшкодування плати за землю в розмірі орендної плати за землю 3682,82 грн. з дня укладення договору оренди приміщень .

6. Проведення переможцем конкурсу незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку, встановленому власником майна, та подання звіту про оцінку на затвердження орендодавцю в 2010 році не пізніше 01.07.2010.

7. Розробка проекту реконструкції орендованих приміщень у строк до 01.11.2009.

8. Здійснення реконструкції орендованих приміщень та введення їх в експлуатацію в строк до 01.04.2010.

9. Виконання реконструкції фасаду приміщень та благоустрою прилеглої території згідно з поданою ескізною пропозицією в строк до 01.04.2010.

10. Оплата переможцем конкурсу орендодавцю авансу в розмірі 2 запропонованих переможцем сум місячної орендної плати в строк до 01.07.2009. Внесений аванс підлягає зарахуванню в рахунок плати за 2009 рік.

Заяви на конкурс приймаються до 15.06.2009 включно в каб. 203 міськвиконкому. До заяви необхідно додати: - копію свідоцтва про реєстрацію СПД;
- копію паспорта (для фізичних осіб) ;- копію статуту (для юридичних осіб);
- копія балансу або звіту СПД про сплату єдиного податку або інших документів, які підтверджують відомості про платоспроможність учасника конкурсу ;
- техніко-економічне обгрунтування використання орендованих приміщень;
- ескізну пропозицію по реконструкції фасаду приміщення та благоустрою прилеглої території;
- інформація учасника конкурсу про здійснення ним підприємницької діяльності з моменту його державної реєстрації.

Конкурс буде проведено 16 червня 2009 року за адресою: вул.Миру, 24, каб.313.

За більш детальною інформацією звертатися в каб.203 або зателефонувати 2-28-75.

Виконавчого комітету Комсомольської міської ради

Назва об\'єкта та місцезнаходження: нежитлові приміщення площею 1539,20 кв. м, розташовані за адресою : вул. Космонавтів, 8 .

Основні умови конкурсу:

1. Мета використання приміщення - виробництво швейно-трикотажних виробів.

2. Найбільший розмір запропонованої орендної плати у порівнянні зі стартовим розміром орендної плати, який становить 13155,53 грн. без ПДВ на місяць.

4. Укладення договору оренди приміщень на строк з 01.07.2009 до 01.06.2012 .

5. Оформлення переможцем конкурсу правовстановлюючих документів на землю не пізніше 3 місяців з дня укладення договору оренди приміщень, до оформлення правовстановлюючих документів на землю щомісячне відшкодування плати за землю в розмірі орендної плати за землю 5113,04 грн. з дня укладення договору оренди приміщень .

7. Виконання реконструкції фасаду приміщень та благоустрою прилеглої території згідно з поданою ескізною пропозицією в строк до 01.04.2010.

8. Оплата переможцем конкурсу орендодавцю авансу в розмірі 2 запропонованих переможцем сум місячної орендної плати в строк до 01.07.2009. Внесений аванс підлягає зарахуванню в рахунок плати за 2009 рік.

- копію свідоцтва про реєстрацію СПД;
- копію паспорта (для фізичних осіб) ;
- копію статуту (для юридичних осіб);
- техніко-економічне обгрунтування використання орендованих приміщень;

Конкурс буде проведено 16 червня 2009 року за адресою: вул.Миру, 24, каб.313.

За більш детальною інформацією звертатися в каб.203 або зателефонувати 2-28-75.