виконавчого комітету
Комсомольської міської ради Полтавської області
про оголошення конкурсу з відбору суб\'єктів оціночної діяльності,
які будуть залучені до проведення незалежної оцінки
об\'єкта комунальної власності, що підлягає приватизації

Назва об\'єкта:

– нежитлове приміщення площею 55,9м2 за адресою: м.Комсомольськ, вул. Миру, 8,

балансоутримувач – Фонд підтримки підприємництва.

Спосіб приватизації: викуп з поліпшеннями.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

- нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу. При цьому, якщо учасник конкурсу не менш як тричі брав участь у конкурсах щодо відбору експертів, то він може подати до комісії замість нотаріально засвідченої копії статуту офіційного листа про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;

- копію сертифіката суб\'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- бізнес-програму учасника конкурсу ;

- один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються у запечатаному конверті. Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.

Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.

Документи до комісії приймаються до 12 години 18 вересня 2008 року за адресою: 39800, Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул.Миру, 24, к.217, тел.(05348) 2-28-75.

Конкурс відбудеться 18 вересня 2008 року о 15-00 за адресою: 39800 Полтавська обл., м.Комсомольськ, вул.Миру, 24, к. 203 (Відділ управління ресурсами територіальної громади виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської обл).