26 грудня 2013 року відбулася нарада у заступника міського голови Н.Д.Угнічевої, на якій було  підведено підсумки роботи сектору обліку бездомних громадян при Комсомольському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Директор ТЦСО «Калина» Л.В.Бабич прозвітувала про роботу сектору в 2013 році, розповіла про послуги, які надавалися громадянам: не тільки реєстрація, а й  поновлення документів,  оформлення соціальних виплат.

Також розглядалося питання створення установи, яка б займалася обліком громадян без реєстрації та бездомних осіб. Було обговорено  ряд актуальних проблем та шляхи їх вирішення.

У ході роботи розглядалися питання взаємодії соціальних служб, які опікуються різними категоріями соціально незахищених громадян, досвід роботи таких підрозділів в інших містах Полтавської області, місті Одесі.