Установчізбори по обранню Громадської ради
при Комсомольській міській раді.

alt10 лютого 2011р. у м. Комсомольську відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства по обранню Громадської ради при Комсомольській міській раді. З вітальним словом до представників громадянського суспільства звернувся перший заступник міського голови Д.Г.Биков. Він підкреслив, що радий сьогодні брати участь у зібранні, результатом якого має стати створення нової Громадської ради і додав, що він переконаний – Громадська рада стане ще одним дієвим механізмом, який дозволить приймати спільні рішення для розв’язання різних проблем щодо покращення життя мешканців Комсомольська. Секретар міської ради Світлана Калашнік побажала всім наснаги та плідної співпраці і зазначила, що Громадська рада виконує дуже важливу функцію у діяльності органів місцевого самоврядування, адже вона є дорадчим органом і контролює роботу влади та направляє її у правильне русло.

Далі було заслухано звіт голови ініціативної групи Н.А.Тягай про підготовку до установчих зборів. Вона подякувала усім членам ініціативної групи, які протягом місяця на належному рівні зуміли організувати роботу із підготовки Установчих зборів громадської ради при Комсомольській міськраді та запропонувала обратати робочі органи зборів.

Питання установлення граничної чисельності складу громадської ради вирішили таким чином: до складу alt ради мають увійти усі представники громадянського суспільства, які прийшли на збори та зареєструвалися, що склало 37 осіб.

Вже новообрані члени Громадської ради обговорили технічні питання проведення наступного засідання, де мають обрати голову Громадської ради при Комсомольській міської раді, визначитися з комітетами та напрямками їх роботи.

Завантажити "Список членів Громадської ради при Комсомольській міській раді"/MS WORD, 72Kb/