У м. Біла Церква завершилися VІ Всеукраїнські змагання з велоспорту на шосе серед ветеранів, присвячені пам’яті М.М.Баки.

У змаганнях взяла участь збірна команда Полтавської області, у складі якої виступило чотири комсомольчанина: Сергій Долинський, Володимир Луговий, Віктор Прокопішен та Дмитро Бакаєв.

У цих представницьких змаганнях брали участь ветерани велоспорту, які представляли 17 областей України. Серед учасників було багато майстрів спорту міжнародного класу та майстрів спорту, які в недалекому минулому показували високі спортивні досягнення на змаганнях різних рівнів.

За підсумками змагань збірна команда Полтавської області впевнено виборола І загальнокомандне місце і була нагороджена Кубком та медалями організатора змагань – Міністерства фізичної культури та спорту України.

Особливо хочеться відзначити успіх майстра спорту СРСР, тренера-викладача ДЮСШ №1 з велоспорту Долинського Сергія Павловича, який в індивідуальному заліку зайняв ІІІ місце на цих змаганнях.

Це хороший приклад для підростаючого покоління нашого міста. Вітаємо! Зичимо подальших успіхів і перемог!

Начальник відділу фізичної
культури і спорту В.Подрезан