Вечір, присвячений Дню захисників Вітчизни та з нагоди 25-літнього ювілею хору ветеранів війни та праці

alt23 лютого в палаці культури і творчості відбувся вечір, присвячений Дню захисників Вітчизни та з нагоди 25-літнього ювілею хору ветеранів війни та праці. В урочистостях взяли участь міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Л.М.Биндич, технічний директор ВАТ «Полтавський ГЗК» О.С.Красуля.

В ході заходу звучали слова привітання з нагоди свята та з нагоди ювілею колективу. Міський голова у своєму привітанні зазначив: «Дозвольте в цей святковий день – День захисника Вітчизни- привітати вас з 25-річним ювілеєм вашого шанованого колективу. В хорі – ветерани, як жива історія, бо через все життя вони пронесли любов до пісні, та ще й досі зберігають силу і молодечий запал в своїх серцях, про що свідчать їхнє зворушливе виконання музичних творів.

І в холод, і жару, і град, і сльоту поспішають наші хористи на заняття, зоставляючи дома болячки, тривоги, поганий настрій. Часто ми запитуємо один одного: що примушує їх іти в палац? Відповідь проста – це сила і радість спілкування. Поговорили про сімейні справи, поділилися проблемами, радощами і на серці стало легше. А коли заспівали, ще й молодше душею стали.

Велике спасибі вам, шановні ветерани, за невтомне служіння мистецтву, постійний творчий пошук, самовідданість і подвижництво за небайдужу громадську позицію, активну популяризацію пісень патріотичної та воєнної тематики. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля примноження нашої пісенної спадщини, сприятимете піднесенню патріотичної свідомості комсомольчан».

altДуже зворушливими були привітання та вручення подарунків винуватцям свята колективів ПКіТ, а також яскраві виступи самого хору ветеранів та їхніх колег – творчих колективів палацу культури. До привітань долучились і учні ЗОШ №6, які підтримують дружні та творчі зв’язки з хором ветеранів.