Традиційно 24 квітня комсомольчани святкують День Міста - свято всіх тих, хто тут народився і виріс, а насамперед першопрохідців - тих, хто побудував місто-красень.

У цей день біля пам’ятного знака «Намет» для сивочолих першопрохідців зранку організували святкову зустріч. Із щирими привітаннями до громади завітали почесні гості: міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванов, голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» В.М.Лісняк, голова Спілки «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК» А.М.Антонець.

Міський голова С.А.Супрун привітав присутніх із святом, висловив слова глибокої вдячності першопрохідцям за невтомну працю, за щиру любов до міста, яке вони побудували в далекі 60-ті та залишили нам у спадок, побажав процвітання мудрим керівникам основного містоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК», які утримують економічне благополуччя міста сьогодні, розвитку підприємствам, миру, добра, здоров’я, мудрості та злагоди комсомольчанам. Сергій Андрійович зазначив, що складна суспільно-політична ситуація не сприяє вирішенню в повній мірі тих завдань, які ставить громада. Але міська влада прикладе максимум зусиль для забезпечення стабільної роботи закладів соціального захисту.

Під час виступу перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванов згадав про нелегкі трудові будні першозасновників комбінату, висловив їм щиру вдячність за відданість, наполегливість, прозвітував перед ними за роботу багатотисячного трудового колективу сьогодні, відзначив успіхи та досягнення підприємства, поділився планами на майбутнє.

Голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» та голова Спілки «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК» у свою чергу щиросердно привітали присутніх із святом, побажали усім міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, доброго настрою.

З нагоди свята С.А.Супрун, В.С.Іванов вручили першопрохідцям Подяки міського голови, квіти та грошові винагороди. Протягом урочистого заходу приємний настрій присутнім створював муніципальний духовий оркестр. Фольклорні колективи «Свекрушеньки», «Дмитрівчанка» представили святкову концертну програму. На завершення свята першопрохідців частували смачною кашею з польової кухні.

Захід організовано силами відділу культури та туризму, Палацу культури та творчості за сприяння міського голови С.А.Супруна, Комсомольської міської ради Полтавської області, адміністрації ВАТ «Полтавський ГЗК».