29 вересня у Комсомольську пройшли урочисті заходи, присвячені 67-й річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників та форсування Дніпра. Біля стели «Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно» були розміщені тематичні квіткові панно, виготовлені вихованцями дошкільних навчальних закладів та учнями загальноосвітніх шкіл міста. Вклонитися пам’яті воїнів, які загинули при форсуванні Дніпра прийшли очільник міста Сергій Супрун, представники міської влади, ветерани Великої Вітчизняної війни, депутати міської ради, представники партійних та громадських організацій, підприємств, навчальних закладів міста. Передував мітингу виступ хору ветеранів війни та праці, який виконував пісні воєнної та патріотичної тематики.

Мітинг-реквієм відкрив міський голова С.А.Супрун. Він привітав усіх присутніх, а особливо ветеранів, зі святом, констатував той факт, що з кожним роком все менше залишається в строю ветеранів. Тому наш святий обов’язок – оточити цих людей повсякденною суспільною увагою, турботою та піклуванням. Сергій Андрійович також зачитав привітальну телеграму, яка надійшла від першого заступника голови КМДА О.П.Попова ветеранам війни, громаді міста Комсомольська з нагоди 67-ї річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників та форсування Дніпра.

На мітингу виступили голова ради ветеранів В.М.Станицька, протоієрей Свято-Миколаївського собору Георгій Граб. Далі відбулося урочисте покладання вінків та квітів до стели «Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно». Гарматними залпами на честь загиблих воїнів був даний салют пам’яті.