Напередодні Міжнародного жіночого дня у затишній залі загальноосвітньої школи № 6 відбувся святковий концерт для матерів багатодітних сімей, матерів-героїнь та опікунів, де кожній учасниці урочистого зібрання вручили вітальні листівки від міського голови Дмитра Бикова.

Привітати жінок зі святом завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, генеральний директор громадської організації «Пульс країни» Віталій М’якінін.

Матерям-героїням, а їх у нашому місті 32 жінки, вручили квіти і подарунки від органів місцевого самоврядування.

Заступник міського голови Надія Угнічева подякувала жінкам за материнський подвиг, за мужність і силу духу, за добро й терпіння. Щиро побажала всеперемагаючої любові, здоров’я і витримки.

Віталій М’якінін привітав матерів багатодітних сімей і матерів-опікунів квітами.

Дитячі творчі колективи загальноосвітньої школи № 6 ритмічними танцями й мелодійними піснями створили неповторну атмосферу свята Жінки-Матері, Жінки-Берегині, де кожне слово звучало щирою подякою за велич і щедрість душі, за любов і ласку.

Захід відбувся за підтримки й участі директора школи, депутата Горішньоплавнівської міської ради Віри Усатенко.