У Комсомольську Костянтин Жеваго взяв участь в урочистостях до Дня знань

Першого дня осені у загальноосвітніх закладах Комсомольська відбулися  урочистості з нагоди Дня Знань.  В  усіх школах пройшли святкові лінійки, на які були запрошені представники органів місцевого самоврядування – заступники міського голови Юрій Муха та Надія Угнічева.

А у в ЗОШ №1 та ЗОШ№2 була надзвичайно радісна атмосфера,  адже на свято сюди прибули народний депутат України Костянтин Жеваго та голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, засновники Благодійного фонду «Полтавський ГЗК». Вони вітали присутніх зі святом, бажали  успіхів та високих досягнень в праці та навчанні та закликали батьків бути активними учасниками навчального процесу. Перший урок, який розпочав цьогорічний  навчальний процес, був присвячений 75-річчю утворення Полтавської області.

Нинішнього року у школах  нашого міста за парти сіли 4 736 учнів, з них – 547 першокласників. Усі першачки отримали від Благодійного фонду «Полтавський ГЗК» подарунки – книги та канцелярське приладдя.

Цього ж дня в Палаці культури і творчості пройшов урочистий захід для всіх першокласників Комсомольска, на якому дітей привітали народний депутат України Костянтин Жеваго, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник міського відділу освіти Ірина Шошина, депутат міської ради Ірина Зеленська. Потому у конференц-залі ПКіТ «Вікторія» для представників засобів масової інформації Костянтин Жеваго дав коротку прес-конференцію.