На футбольному спортивному майданчику зі штучним покриттям (стадіоні «Гірник») 16 травня відбулося урочисте відкриття комплексних спортивних змагань серед учнівської молоді та ветеранів спорту м.Комсомольська, присвячених пам’яті Почесного громадянина м.Комсомольська Володимира Петровича Мартиненка.

Почесними гостями дійства були заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Вікторович Лотоус, дружина В.П.Мартиненка Людмила Андріївна Мартиненко, начальник відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Володимирович Подрезан, виконавчий директор відділення НОК України в м.Комсомольську Микола Вікторович Шишліков, заступник голови Полтавського обласного відділення НОК України, Олімпійський чемпіон з легкої атлетки Володимир Вікторович Кисельов.

З вітальним словом і побажаннями успіхів у досягненні спортивних вершин до громади звернувся Віктор Вікторович Лотоус, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК», який підкреслив, що саме завдяки ініціативі Володимира Петровича Мартиненка в Комсомольську почали будуватися спортивні майданчики, створювалися умови для активних занять фізичною культурою і спортом.

Заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева наголосила, що комплексні спортивні змагання серед учнівської молоді та ветеранів спорту м.Комсомольська розпочинаються в день народження відомої у місті й за його межами людини – Володимира Петровича Мартиненка, колишнього директора ВАТ «Полтавський ГЗК», Заслуженого металурга України, депутата Верховної Ради УРСР 12 скликання, Почесного громадянина м.Комсомольська, академіка Академії інженерних наук України. Саме за ініціативи В.П.Мартиненка було відкрито яхт-клуб, поліклініку, хірургічне відділення міської лікарні, фізкультурно-оздоровчий комплекс, бібліотеку, готель, Свято-Миколаївський Собор. Тому молоді міста є на кого рівнятися. А в спортивних змаганнях побажала перемоги найсильнішому.

Слова вдячності засновникам Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» народному депутату України Костянтину Валентиновичу Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Вікторовичу Лотоусу за розвиток спортивної інфраструктури, за пропаганду олімпійських видів спорту адресував Володимир Вікторович Кисельов, Олімпійський чемпіон з легкої атлетки.

По закінченні урочистостей відбулося нагородження переможців з настільного тенісу та футболу серед професійних навчальних закладів. Згодом продовжилися змагання з легкої атлетики та футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Делегація на чолі із заступник міського голови Надією Дмитрівною Угнічевою і головою правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктором Вікторовичем Лотоусом вшанувала пам’ять Володимира Петровича Мартиненка, прихиливши корзини квітів до меморіальної дошки на будинку, де жив Почесний громадянин м.Комсомольська, і на будівлі яхт-клубу.