27 жовтня напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників у м. Горішні Плавні біля меморіалу «Вічний вогонь» відбулося урочисте покладання вінків та квітів за участю представників органів місцевого самоврядування, ветеранських організацій, духовенства.

Від органів місцевого самоврядування участь у покладанні взяли секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, бюджетних установ, організацій та закладів.

У ході заходу присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять визволителів України, полеглих на полі битви, низько вклонилися героям, які винесли на своїх плечах труднощі війни та здобули перемогу. Прихилили барвисті вінки та живі квіти до меморіалу.