07 жовтня 2016 року у великій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулася урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних сил України.

Міський голова Дмитро Биков привітав юнаків із важливим моментом у їхньому житті, наголосив, що військова служба – це, перш за все, навчання, до якого треба поставитися свідомо, провести час з користю. Побажав ясного розуму й твердої волі, успішного здобуття військової майстерності, удачної служби.

З материнськими настановами до дітей звернулася Ніна Калініна, побажавши мужності й гідності. «Хай ангел-охоронець вас супроводжує й охороняє, а наша любов вас збереже», – сказала мама призовника. Зі словом відповіддю виступив призовник Володимир Калінін.

З побажаннями успіхів і наполегливості, гідності й витримки під час служби в Збройних силах України до призовників звернулися депутат міської ради, голова міської спілки ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій» Володимир Рубан.

Голова призовної комісії, секретар міської ради Сергій Дорота побажав досконало оволодіти військовими й цивільними професіями, успіхів і миру, щасливої служби.

Тетяна Оробченко, начальник відділу у справах сім’ї і молоді, зачитала Наказ призовнику.

Секретар міської ради Сергій Дорота вручив призовникам Наказ громади й подарунки. Благословив на службу директор духовно-просвітницького центру Свято-Миколаївського собору отець Георгій (Коваленко).

На завершення урочистої церемонії виступив військовий комісар Комсомольського районного військового комісаріату Едуард Марченко, який подякував батькам за їхніх синів, закликав призовників з відповідальністю ставитися до свого майбутнього, повернутися фізично загартованими, зрілими людьми, які можуть приймати виважені і самостійні рішення.