14 жовтня у великій залі виконкому відбулася урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних Сил України. Організаторами свята виступили виконком Комсомольської міської ради, ПК і Т, Комсомольсько - Козельщанський ОМВК.
По обіді призовники зібралися біля військкомату, потім вшанували пам\'ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни біля Вічного Вогню і урочистою ходою прибули до будинку Комсомольської міської ради.
А вже тут, у просторому залі, під звуки “Козацького маршу” їх зустрічали батьки, друзі, численні гості свята. Юнаків, які днями одягнуть військову форму, привітали міський голова С.А. Супрун, секретар міської ради Н.Р. Карпець, ветеран Великої Вітчизняної війни, голова міської організації інвалідів війни Т.Х.Михайлов, призовник 2008 року, старший солдат запасу М.Ю.Коваленко, військовий комісар Комсомольсько - Козельщанського ОМВК, підполковник Е.М.Марченко.
Вони від усієї душі зичили хлопцям міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок. Батьків же закликали набратися терпіння, чекати на швидке повернення змужнілих і дорослих синів.
З напутнім словом від імені найближчих і найрідніших людей до юнаків звернулася мама одного із призовників Матяш Надія Олександрівна: «Любі діти! Бажаю гідно пройти цей шлях. Ми хочемо пишатися вами. З нетерпінням чекаємо, нехай служба в армії промайне дуже швидко і для вас, і для нас».
Міський голова С.А.Супрун кожному новобранцю вручив наказ територіальної громади, який зачитала заступник міського голови Л.М.Биндич, та подарунок на згадку.
Призвав благословення Господнє та здійснив освячення водою призовників на добру, спокійну службу і щасливе повернення додому протоієрей Свято-Миколаївського собору, отець Георгій.
Від імені призовників виступив Кулічов Сергій, який запевнив, що всі вони докладуть максимум зусиль, щоб примножити славні традиції наших земляків і з честю виконати свій обов’язок по захисту Вітчизни.
Підсилили атмосферу свята музичні вітання у виконанні військового оркестру Кременчуцького гарнізону під керівництвом військового диригента, майора Черевка О.М.