23 квітня у великій залі Палацу культури і творчості відбулася урочиста церемонія нагородження мешканців міста, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Комсомольська». Цього року когорта почесних громадян міста поповнилася ще чотирма достойними комсомольчанами. Це В.С.Афонін, комерційний директор ТОВ «Феррошлях», П.П.Василенко, заступник головного інженера управління капітального будівництва ТОВ «Ворскласталь», В.Ф.Кубіков, голова ради клубу першопрохідців «Полтавська магнітка», В.В.Лотоус, генеральний директор ВАТ «Полтавський ГЗК». Люди, котрі своєю багаторічною сумлінною працею зробили значний внесок у розвиток міста Комсомольська та на благо мешканців міста. Міський голова Сергій Супрун привітав своїх земляків із почесною нагородою та вручив їм квіти, пам’ятні стрічки, пам’ятні знаки та цінні подарунки. Також Сергій Андрійович вручив екс-генеральному директору ВАТ «ПГЗК» В.Ф.Бадагову медаль, яка символізує єдність міста та комбінату.

До привітань долучилися й гості міста, зазначивши, що 50-річний ювілей міста городяни зустрічають із гарними показниками, що було завжди притаманне місту Комсомольську.Голова Полтавської обласної ради Володимир Марченко вручив Почесні грамоти Полтавської обласної ради та грамоти Полтавської облдержадміністрації комсомольчанам за значні трудові досягнення. Заступник начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області Олександр Кобізський вручив відзнаки МВС України міському голові Сергію Супруну та заступнику генерального директора ВАТ «ПГЗК» Григорію Івасенку. Заохочувальним Почесним знаком нагороджені В.Ф.Бадагов та В.В.Лотоус.

Почесний громадянин міста Комсомольська Олександр Попов привітав комсомольчан з ювілеєм міста та передав поздоровлення від Президента України і Кабінету Міністрів України. Урочиста церемонія закінчилась святковим концертом, який підготували учасники творчих колективів Палацу культури