Урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулися 02 жовтня в малій залі міського Палацу культури і творчості. Привітати педагогічну громаду міста – колективи загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, позашкільного закладу, Вищого професійного гірничо-будівельного училища, Політехнічного коледжу, міського відділу освіти та методичного кабінету – завітали міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальники управлінь і відділів Горішньоплавнівської міської ради.

Міський голова Дмитро Биков привітав учителів, наставників, вихователів, викладачів, майстрів, ветеранів із Днем працівників освіти, побажав здоров’я, оптимізму, доброго й гарного в житті, щоб праця завжди приносила задоволення, щоб учні були здібними, ввічливими і вдячними. Щоб галузь освіти нашого міста постійно підвищувала свій рівень, і ми всі з вдячністю згадували найкращих учнів, які прославляють місто й країну, вносять свій вклад у розвиток суспільства.

За досягнуті успіхи у підготовці учнів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти Подяки міського голови оголошено Ользі Васильєвій Сергіївні, учителю української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської; Ірині Брижань, учителю історії Дмитрівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Марині Будко, учителю історії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6; Валентині Єрмачковій, учителю математики ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6; Ларисі Кіркавцовій, учителю історії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1; Ганні Парфенюк, учителю історії та правознавства СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка; Ганні Поляковій, учителю англійської мови СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка; Олені Рашиній, учителю української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської; Валентині Снісар, заступнику директора з навчально-виховної роботи, учителю української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1; Валентині Удовиці, учителю української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6; Олегу Широкому, учителю математики Дмитрівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Подяки міського голови оголошено за значний внесок у навчання і виховання підростаючого покоління міста, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти Марині Бабариці, завідувачу відділенням, викладачу електромеханічних дисциплін Політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського; Юлії Ковнір, керівнику зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Каприз» ПНЗ ЦДтаЮТ; Вірі Комісар, вихователю ДНЗ «Казка»; Ірині Лопушенко, методисту ВПГБУ; Катерині Марченко, вихователю ДНЗ «Попелюшка»; Наталії Мартиненко, вихователю ДНЗ «Золота рибка»; Ларисі Мосієнко, викладачу історії та суспільно-гуманітарних дисциплін Політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського; Оксані Сакун, заступнику директора з виховної роботи ВПГБУ; Ларисі Шишло, майстру виробничого навчання ВПГБУ.

Начальник відділу освіти Лілія Щербина привітала зі святом усіх, хто сіє розумне, добре, вічне. Подякувала за самовіддану щоденну працю кожному педагогу, побажала нових талантів, яскравих особистостей, перемог, здобутків. Подякувала міській адміністрації, депутатському корпусу за постійну підтримку і допомогу.

До привітань приєдналися начальник Горішньоплавнівського відділу  обслуговування громадян (сервісного центру) Світлана Нестеренко, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, в.о.начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Назарій Виноградов, голова міського профспілкового комітету працівників освіти і науки України Світлана Василенко.

Урочисто привітали молодих спеціалістів освітянської галузі міста – Євгенію Балалу (СЗОШ №5), Яну Наумейко (ЗОШ №6), Анну Литовець (СЗОШ №5), Юлію Гащенко (ДНЗ «Чебурашка»).

Яскравими музичними номерами вітали працівників освіти Горішніх Плавнів солістка вокального колективу «Натхнення» Тетяна Альошина, ансамбль естрадного танцю «Глорія», цирковий колектив «Шанс», Михайло Клименко, ансамбль народного танцю «Веселка», студія «Вокал +».