30 вересня у великій залі виконкому відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України. Зі словами вітання звернувся до юнаків міський голова С.А.Супрун. Він висловив впевненість в тому, що всі юнаки будуть гідно нести славну естафету старших поколінь, примножувати кращі військові традиції Українського війська, успішно долати всі труднощі армійської служби. Очільник міста щиро подякував батькам за гідне виховання своїх дітей, яким побажав по закінченні строкової служби повернутися живими і здоровими додому.

Секретар міської ради Н.Р.Карпець, виступаючи перед призовниками та батьками зауважила, що солдатська наука - це школа мужності, пройти яку обов’язок честі кожного юнака, це новий ритм життя, це можливість реалізації власного потенціалу, шанс довести собі та іншим, що ти здатен бути захисником та опорою для тих, кому ти потрібен.

До призовників звернувся військовий комісар, підполковник Е. Марченко. У своєму виступі він наголосив про почесну місію виконання Конституційного обов’язка – служби в армії. Побажав усім призовникам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

Наказ призовникам від громади міста зачитала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко. Цей наказ та подарунки вручали юнакам міський голова та секретар міської ради. Господнього благословення побажав призовникам протоієрей Свято-Миколаївського собору Георгій Граб. З напутніми словами та побажанням вдалої служби, гарних командирів та швидкого повернення додому звернулась до юнаків мама В.І.Забело. Зі словом-відповіддю та запевненням громади міста у взірцевій службі виступив призовник Костянтин Тетерюк.

Привітали призовників і учасниці театру –пісні «Форте» (кер. Людмила Довгалюк), вони подарували присутнім свої веселі та запальні пісні