Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

28 вересня у великій залі Комсомольського міськвиконкому відбулись урочисті проводи юнаків осіннього призову 2011 року до лав Збройних Сил України. В нашому місті вже стало доброю традицією влаштовувати святкові проводи призовників до армії. Цьогорічного осіннього призову до армії підуть 34 юнака.

З вітальним словом до новобранців звернулась секретар міської ради С.О.Калашник. Від імені міського голови,  територіальної громади вона вручила призовникам наказ та подарунки. З напутнім словом звернулась до юнаків мама призовника Т.В.Горохова. Вона закликала хлопців служити так, щоб батьки і місто Комсомольськ пишалися своїми дітьми, а після служби – щасливого повернення в рідне місто. Від призовників зі словом –відповіддю виступив Артем Скляренко, який запевнив батьків, громаду міста, що всі хлопці добросовісно виконуватимуть свій священний обов’язок, з честю носитимуть звання військовослужбовця Збройних Сил України та гідно захищатимуть мир і спокій нашої держави.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко зачитала наказ від громади призовникам та побажала майбутнім воїнам всіляких гараздів і легкої служби. Благословив призовників на військову службу протоієрей Свято-Миколаївського собору отець Георгій. Він окропив юнаків свяченою водою та побажав їм не втрачати в будь-яких обставинах почуття доброти, благородства, мужності духу. Військовий комісар Комсомольсько – Козельщинського військового комісаріату підполковник Е.М.Марченко подякував батькам за гідне виховання синів, побажав майбутнім військовослужбовцям гідно виконувати свій конституційний обов’язок. Майбутнім солдатам побажав незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.