У 2014 році щорічну одноразову грошову допомогу до Дня Перемоги  отримали 1220 ветеранів. З них 888 ветеранів Великої Вітчизняної війни та 332 ветерана інших війн, та прирівняні до них.

Відповідно до ПКМУ від 16.04.2014 р. № 102 „Деякі питання виплати у 2014 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань” передбачений розмір допомоги:

• інвалідам війни I групи —   2575 гривень;
  • інвалідам війни II групи —  2250 гривень;
  • інвалідам війни III групи — 2020 гривень;
  • учасникам бойових дій — 2575 гривень;
  • членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни — 400 гривень;
  • учасникам війни— 145 гривень.

Проведена відповідна  інформаційно-роз\'яснювальна робота; інформація щодо розміру допомоги надрукована у газетах «Громадська Думка» та «Телеекспрес»; розміщена на сайті виконкому, прозвучала на міському радіо, а також  була висвітлена у телевізійній передачі ТРК «ГОК» «Підсумки-день».

В стаціонарних відділеннях Комсомольської міської лікарні організовано привітання 6 осіб, з числа ветеранів війни, які знаходяться на лікуванні.

З  нагоди привітання ветеранів війни в ТЦСО «Калина» проведені наступні заходи:

1. 07.05.2014р. - літературно-музична композиція для ветеранів «В серцях і пам’яті народній» до Дня Перемоги, в якій прийняли участь 25 осіб;
  2. 06.05.2014р. - година історії для педагогів-ветеранів (клуб «Світоч») «Допоки пам’ятаємо – живемо»,  присутні 15 осіб;
  3. 08.05.14 в рамках програми «Зв\'язок поколінь» проведена зустріч народного хору ветеранів війни та праці з учнями ЗОШ №2 з нагоди Дня Перемоги.