З метою надання термінової комплексної допомоги у Комсомольску створено  Міський  координаційний центр з  вирішення  проблемних питань, пов’язаних   з   тимчасовим   перебуванням   сімей з Автомної Республіки Крим та м. Севастополь,для забезпечення отримання всіх передбачених чинним законодавством України соціальних виплат та вирішення питань інших життєво необхідних завдань, пов’язаних з тимчасовим місцем перебування сімей з Автомної Республіки Крим та м. Севастополь.

Центр очолила заступник міського голови Угнічева Н.Д.

Для забезпечення координації дій та швидкого реагування на потреби прибулих з Криму громадян до складу центру включено представників тих служб, які можуть надати необхідну допомогу, а саме:

• управління праці та соціального захисту населення;
  • центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  • відділу освіти;
  • управління охорони здоров’я;
  • Департаменту житлово-комунального господарства;
  • Служби у справах дітей;
  • житлового відділу;
  • сектору роботи зі  зверненнями громадян;
  • сектору з інформаційної та внутрішньої політики;
  • Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату;
  • Комсомольського міського сектору управління

Державної міграційної служби України в Полтавській області;

• міського центру зайнятості;
  • Пенсійного фонду України в  м. Комсомольську;
  • відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних  випадків  на   виробництві   та   професійних   захворювань   у  м. Комсомольську Полтавської області;
  • Комсомольської міської виконавчої дирекції Полтавського обласного
  • відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності.

Начальник УПСЗН

С.П.Чернявська