На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997р. № 1066 про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана, Комсомольське управління праці надає інформацію про виконання Плану заходів з відзначення у 2013 році Дня ветерана.

За рахунок коштів  міського бюджету до Дня громадян похилого віку та Дня ветерана 12 особам, яким виповнилося 95 і більше років, надано матеріальну допомогу в розмірі 500 грн. на загальну суму 6000 грн.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) „Калина”   надано натуральної допомоги у вигляді продуктових наборів 189 особам (інвалідам війни, ветеранам війни) на суму 14437 грн. за рахунок місцевого бюджету.

Організовано виставку тематичної літератури в бібліотеці терцентру та презентацію книги «Урок довжиною в життя» для 30 осіб похилого віку 01.10.2013р.

З метою залученння до активного способу життя ветеранів міста до Дня ветерана проведено інформаційно-просвітницькі заходи: «Батьку, мій лебедю білий» - 18.09.2013 р. для 25 осіб, «Нам старіти ніколи» - 24.09.2013 р. для 20 осіб, «Тепло бабусиних рук» - 25.09.2013 р. для 25 осіб.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) „Калина  постійно надаються послуги «соціально-транспортних перевезень» громадян похилого віку, інвалідів і ветеранів війни та праці. Так, з початку року надано 573 послуги 138 особам.

Налагоджена тісна співпраця з громадськими ветеранськими організаціями з питань соціального захисту. Їм постійно надається інформація щодо змін у законодавстві. У територіальному центрі «Калина» проводяться  зустрічі представників органів місцевого самоврядування з представниками громадських організацій ветеранів.

Начальник УПСЗН
Чернявська С.П.