Управління соціального захисту населення у Горішніх Плавнях і надалі буде приймати документи для призначення субсидій та пільг

Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передачі до органів Пенсійного фонду України функцій з призначення і виплати житлових субсидій та пільг.

Однак, для отримувачів цих державних гарантій майже нічого не змінилося.

Управління соціального захисту населення у місті Горішні Плавні з 1 грудня 2022 року, як і раніше, здійснюватиме:

• прийом документів для призначення субсидій;

• прийом документів для призначення пільг;

• консультації з питань призначення пільг та субсидій.

Пакети документів будуть оперативно передаватися органам ПФУ для призначення та виплати.

Управлінням соціального захисту населення і надалі забезпечується встановлення пільгових статусів та надання інших 25 видів пільг окремим категоріям громадян, які визначені понад 40 законодавчими актами України  (зокрема, санаторно-курортне оздоровлення, надання реабілітаційних послуг, тощо).Нововведенням є додаткова можливість подання документів на призначення субсидій та пільг - до сервісного центру ПФУ або дистанційно за допомогою електронних сервісів ПФУ та засобами Порталу Дія.

Також до ПФУ потрібно звертатися у разі:

• взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП);

• наявності змін у пільговика або отримувача субсидії: адреси проживання, складу сім’ї, виконавців комунальних послуг, рахунку в уповноваженому банку, тощо

Таким чином, для громадян, які вже отримують житлову субсидію та пільги, нічого не зміниться. Вони, як і раніше, отримуватимуть відповідні кошти на свій банківський рахунок або через поштове відділення.

Сім’ї, які не отримують субсидію або пільги, можуть звернутись за їх призначенням, подавши відповідну заяву та декларацію.

Управління соціального захисту здійснює попередній запис для подання документів на житлову субсидію за адресою: вул. Миру, 29 або за телефонами: 068 843 7997, (05348) 4-45-71.