Шановні мешканці Горішніх Плавнів!

15 липня 2023 року відбудеться ІІ ярмарок-форум «Плавні.Текстиль #UkraineNOW» у місті Горішні Плавні Полтавської області, Україна. Полтавська торгово-промислова палата спільно з Горішньоплавнівською міською радою організовують захід.

Цього року захід реалізовується в межах ґрантового конкурсу з системної підтримки малого й середнього підприємництва (МСП) на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Ґрантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту. Виконавці проєкту – громадська організація «Зміни Можливі» м.Миргород, Полтавська торгово-промислова палата, Горішньоплавнівська міська рада, Миргородська міська рада.

Горішні Плавні на мапі Полтавщини є індустріальним центром, красиве місто на Дніпрі із сучасною розвинутою інфраструктурою. Посил для післявоєнної відбудови – зробити столицею текстильного бізнесу.

Основна мета ярмарку-форуму – якісний діалог з підприємствами бізнесу Полтавщини та України в текстильній галузі, сприяння пошуку нових партнерів, ринків сировини та ринків збуту.

Насичена ділова та культурно-мистецька програма для містян і гостей:

1. Ярмарок-продаж текстильних виробів (приміщення ТІКО, вхід вільний)
  2. Виставка-ярмарок майстрів народної творчості Полтавського регіону (вишивка «білим по білому», полтавська вишивка, ляльки-мотанки, Опішнянська кераміка та багато іншого – усе можна придбати, взяти участь у майстер-класах, вхід вільний)
  3. Бізнес-форум (попередня реєстрація за посиланням: https://www.asme.com.ua/news/)
  4. Міжнародний фестиваль «Подіум національної моди» та конкурс краси «Юні король та королева» (вхід вільний)
  5. Прем’єра вистави «Terra nullius – (Не) вірю (!/?/…)» (вхід вільний)

Захід буде цікавим підприємствам та організаціям легкої промисловості, виробникам трикотажу та фурнітури, дизайнерам, креативним індустріям, підприємствам, що мають свій сировинний ринок, власну мережу реалізації, майстрам художніх промислів, власникам модельних агентств.

Розташування: КЗК «Міський Палац культури і творчості», вул. Миру, 16, м.Горішні Плавні, Полтавська область, Україна.

Телефони для довідок: (0532)50-50-87, 097-495-49-61

ЧЕКАЄМО НА ВАС!