06 березня в Культурному центрі м. Горішні Плавні серед учнів і вчителів громади відбулися інтелектуальні змагання Квіз, присвячені святкуванню 210 річниці поета Тараса Григоровича Шевченка. У Квіз грали 7 команд, представників кожної школи нашої громади у складі учнів і вчителів.

І місце виборола команда "Патріоти" СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської; ІІ місце - команда "Незламні" Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; ІІІ місце - команда "За межами шаблону" ЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка.

До відома:
Квіз – це інтелектуальна гра, в якій учасники відповідають на різні питання, які стосуються різних тематик, таких як наука, історія, мистецтво, спорт і багато інших. Учасники вимірюють свої знання та здібності, конкуруючи з іншими гравцями або командами. Ідея Квізу походить від слова “quiz” у говорі англійською мовою, яке означає “коротке тестування знань”