Четвертого грудня в актовій залі ЗОШ №2 відбулася урочиста церемонія вручення найголовнішої освітянської премії року «Золота гілка педагогічної майстерності». Це традиційне свято, на якому підбивають підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2015». Тут зібралися творчі особистості, сповнені натхнення і любові до професії, високоосвічені майстри педагогічної справи. За доброю традицією, на захід завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник міськво Ірина Шошина та голова профспілкового комітету освітян Світлана Василенко.

Першою привітала святкове зібрання освітян Надія Угнічева. Надія Дмитрівна зауважила, що конкурс педагогічної майстерності проходить багато років поспіль і передбачає вибір кращого учителя-професіонала, який, незалежно від фаху, вміє пробуджувати в учнів інтерес до навчання, приваблювати позитивним спілкуванням. Вона запевнила, що міська влада й надалі буде сприяти реалізації міських програм щодо підтримки талановитих, обдарованих, творчо працюючих вчителів. Заступник міського голови побажала конкурсантам, лауреатам та переможцям конкурсу не зупинятися на досягнутому, реалізовувати найамбітніші плани, досягати успіху у використанні новітніх технологій у процесі навчання підростаючого покоління.

Щиросердно вітаючи конкурсантів Ірина Шошина та Світлана Василенко наголошували на тому, що цей важливий конкурс є знаменною подією в житті освітян, що він пройшов успішно й результативно. Позаду велика праця конкурсантів, адміністрації шкіл, спеціалістів міського методичного кабінету. Вони висловили усім, хто був задіяний у цьому нелегкому процесі змагань, теплі слова вдячності. Крім того, Ірина Шошина презентувала цікавий узагальнений словесний портрет учасниці нинішнього конкурсу.

Нарешті урочиста мить – оголошення переможців! Володарями найпрестижнішої освітянської премії «Золота гілка педагогічної майстерності» стали: учитель Дмитрівської ЗОШ Людмила Шматченко (номінація «Українська мова та література»), учитель гімназії ім.В.О.Нижниченка Вікторія Полонська (номінація «Хімія»), учитель Дмитрівської ЗОШ Ірина Брижань (номінація «Правознавство»), учитель ЗОШ №4 Людмила Чамкаєва (номінація «Образотворче мистецтво»), учитель НВК ім.Л.І.Бугаєвської Ілона Манько (номінація «Класний керівник»). Володарями пам’ятного знаку «Срібна гілка педагогічної майстерності» стали: учитель ЗОШ №2 Оксана Матвієнко (номінація «Українська мова та література), учитель ЗОШ №6 Оксана Сопрун (номінація «Класний керівник»), учитель гімназії ім.В.О.Нижниченка Таїсія Онопрієнко (номінація «Класний керівник»), учитель ЗОШ №4 Наталя Забігай (номінація «Класний керівник»). Переможцям та лауреатам міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» вручили Подяки міського голови, грамоти міського відділу освіти, грошові сертифікати та подарунки від профспілки освіти. Почесну місію нагородження виконали Надія Угнічева, Ірина Шошина та Світлана Василенко.

Кращих практиків освітянської галузі щиро вітали колеги, адміністрація шкіл. Завершальним акордом святкового заходу стали оригінальні репортажі з теми «Учитель року: життя за кадром», які підготували учні 11-х класів. Нинішній конкурс став справжнім святом творчих особистостей, святом великої, щедрої вчительської душі.

Таїсія Лиманська