Шевчук Віталіна, учениця 7-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка, посіла І місце у ІV Міжнародному (Х Всеукраїнському) фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», номінація «Декламація» (учитель Людмила Шевчук).
Учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка посіла І місце у ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»
Нормативнi документи
Центр надання адміністративних послуг
Персональний кабінет
Послуги архівного відділу
До 60-річчя нашого міста
Графік прийому громадян депутатами міськради
Бюджет міської ТГ
Стратегія розвитку міста
Електронні петиції
Фотосюжети
Енергозбереження та енергоефективність в житловій сфері
-
-
-
-