З 07 по 09 вересня на стадіоні Військового інституту телекомунікацій та інформатизації в Полтаві проходила обласна спартакіада допризовної молоді, де команда з м. Горішні Плавні виборола ІV місце. Склад команди – учні СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської: Денисенко Данило, Дерієнко Артем, Грушка Олександр, Ткаченко Євгеній, Куделя Богдан. Тренер команди – Войцеховський Олександр Іванович.

Цього року участь у змаганнях взяло десять команд з різних районів Полтавської області. Для порівняння, минулого року їх було п\'ять. Вік учасників – 16-17 років.

Спартакіада проходила три дні. У перший день учасники пробігли стометрівку та показали свої навички в підтягуванні на перекладині. Далі команди змагалися у плаванні, стрільбі, метанні гранати та забігу на три кілометри.

Відділ фізичної культури та спорту