У малій залі Комсомольського Палацу культури і творчості 14 грудня відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за участю міського голови Дмитра Бикова, першого заступника голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимира Іванова, начальника відділу культури і туризму Ірини Зеленської, голови Комсомольського міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» Анатолія Луція, ліквідаторів-комсомольчан та їх рідних, представників ЗМІ.

Зі словами вдячності за подвиг до ліквідаторів звернувся міський голова Дмитро Биков: «У цей день ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров’я й життя захистив нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС – пожежників, енергетиків, військовослужбовців, будівельників». Дмитро Геннадійович побажав здоров’я і сімейного благополуччя ліквідаторам і їх сім’ям.

Перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Іванов подякував за мужність, героїзм і відвагу ліквідаторів, за вклад кожного, хто був залучений до будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

За мужність, сумлінне виконання службових обов’язків під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, активну громадянську позицію, спрямовану на захист потерпілого населення та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС міський голова Дмитро Биков вручив Подяки міського голови Бортнику Валентину Максимовичу, Гарнецю Віктору Івановичу, Герасименку Олександру Володимировичу, Герці Григорію Федоровичу, Костюку Володимиру Володимировичу, Кожушку Петру Тимофійовичу, Міщенку Олександру Івановичу, Романюсі Володимиру Борисовичу, Субачу Валерію Андрійовичу, Ткаченко Галині Василівні.

До побратимів-ліквідаторів звернувся голова Комсомольського міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» Анатолій Семенович Луцій. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників-чорнобильців. Анатолій Семенович привітав членів добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» із десятиріччям діяльності, ряду ліквідаторів вручив грошові винагороди.

Вдячністю за врятовані життя, посмішки, дитячий гомін звучали виступи художніх колективів Палацу культури і творчості.