У Польщі відбулися вибори влади на місцевому рівні. У Повіті Рацибузькому, що є міжнародним партнером міста Комсомольська,  обрали нового старосту та його заступника, також інших членів виконавчої ради та голів комісій ради Повіту.

Новим старостою Повіту став пан Ришард Вінярські, віце-старостою - пан Марек Курпіс. Пан Адам Вайда був обраний лідером обласної ради повторно.

Члени Виконавчої ради:

1. Пані Брігіда Абрахамчук;
  2. Пан Анджей Хробожек;
  3. Пан Петро Олендер.

Голови комісій ради Повіту:

1. Комісія з бюджету і фінансів - пан Артур Вержбіцкі;
  2. Комісія з питань освіти, культури, спорту та відпочинку - пан Адріан Плюра;
  3. Комісія з економічного розвитку та іноземної співпраці - пан Лукаш Коцур;
  4. Комісія з охорони здоров\'я, соціального обслуговування, сімейної політики, підтримки інвалідів та безпеки - пан Марселі Кліманек;
  5. Комісія з сільського господарства й охорони навколишнього середовища - пан Владислав Гуменяк.

Екс-староста Повіту Рицибузького пан Адам Хайдук подав заяву про відставку та розпочав нову професійну діяльність. Під час прощальної зустрічі з колегами пан Хайдук підбив підсумки своєї роботи на посаді старости Повіту. За час його керівництва вдалося залучити 210 млн. злотих до бюджету Повіту, побудовано нову лікарню, реконструйовано замок, здійснено ряд дорожніх проектів. Пан Адам Хайдук побажав успіхів новій команді, дав кілька слушних порад.