4 грудня депутати Полтавської обласної ради від Комсомольська взяли участь у роботі третього пленарного засідання першої сесії обласної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, народний депутат України Олег Кулініч, голова обласної виборчої комісії Людмила Сердюк, заступники голови облдержадміністрації, керівники обласних правоохоронних органів, голови районних рад (обраних за станом на 3 грудня 2015 року), міські голови, голови районних державних адміністрацій, представники громадськості, журналісти.

На початку засідання головуючий депутат Костянтин Кірпосенко привітав депутатів, працівників органів місцевого самоврядування області з Днем місцевого самоврядування та побажав успіхів у професійній діяльності на благо Полтавщини.

Відповідно до Регламенту облради з суспільно значущих питань виступили громадські активісти. Потім перейшли до розгляду порядку денного сесії - обрання голови Полтавської обласної ради. У ході засідання на посаду голови Полтавської облради висунуто три кандидатури: депутата Олександра Біленького (Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»), депутата Василя Хоменка (Політична партія «Укроп»), депутата Віктора Скочка (Аграрна партія України). За кандидатуру Василя Хоменка проголосувало 9 депутатів, за Віктора Скочка – 21 депутат, за Олександра Біленького – 46 депутатів. Відтак, головою Полтавської обласної ради сьомого скликання було обрано Олександра Біленького. Першим заступником голови облради депутати обрали Євгенія Холода (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Прийняли рішення продовжити першу сесію обласної ради сьомого скликання 11 грудня.

За матеріалами http://www.oblrada.pl.ua/