25 травня в закладах загальної середньої освіти нашого міста відбулося Свято останнього дзвоника. Цьогорічна мелодія останнього шкільного дзвінка покликала у світ дорослого самостійного життя 236 випускників навчальних закладів міста, а для школярства дала старт літнім канікулам, де будуть цікаві зустрічі, захоплюючі подорожі й нові враження.

До шкільної родини Горішніх Плавнів завітали почесні гості Свята останнього дзвоника – представники органів місцевого самоврядування, депутати Горішньоплавнівської міської ради, адміністрація ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», працівники відділу освіти й міського методичного кабінету.

Секретар міської ради Сергій Дорота привітав школярів Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із святом, побажав гарного змістовного відпочинку, подякував учителям за працю в ім’я майбутнього, випускникам – успішних іспитів і вдалого вибору майбутньої професії.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна побажав учням СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу наполегливості в пізнанні нового, творчих пошуків, віри і впевненості в підкоренні вершин.

Заступник міського голови Юрій Муха привітав школярство ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із завершенням навчального року, побажав плідного відпочинку, випускникам – сили й натхнення, успіхів у здобутті нових знань заради майбутнього.

Надія Угнічева, заступник міського голови, вітала шкільну родину  СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови, бажала вдалих стартів, подолання вершин нових знань, свідомого вибору в майбутньому.

Керуючий справами виконкому Світлана Калашнік привітала вихованців ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 із успішним закінченням навчального року, випускникам побажала сміливості та наполегливості, твердості і відповідальності. «Ваші успіхи стануть винагородою вашим учителям та рідним, які вкладали у вас усю свою любов, доброту та щедрість», – зауважила Світлана Калашнік.

Начальник відділу освіти Ірина Шошина привітала зі святом шкільний колектив СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені Л.І.Бугаєвської з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу. Побажала випускникам здобувати подальшу освіту у вузах і коледжах, повертатися у рідне місто, творити його майбутнє. Учительству подякувала за нелегку, але почесну працю на благо дітей.

Начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська здоровила вихованців ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, випускникам побажала сміливості та наполегливості на самостійній життєвій дорозі, слова вдячності адресувала педагогам навчального закладу.

Для п’яти тисяч учнів нашого міста останній шкільний дзвінок 2017-2018 навчального року розпочав веселу пору канікул та відкрив дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.