12 жовтня напередодні Дня захисника України в краєзнавчому музеї Горішніх Плавнів відбулися урочистості з нагоди відкриття експозиції «АТО: неоголошена війна Україні».

У кінолекційній залі музею зібралися учасники бойових дій на Сході України, їх родини, волонтери, учнівська молодь, представники територіальної громади, ЗМІ.

Привітати захисників України прийшли перший заступник міського голови Олександр Чуприна, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, завідуючий музею ПрАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів, заступник військового комісара Комсомольського районного військового комісаріату майор Володимир Пучков, військовий капелан Євген Пономаренко.

У вітальній промові перший заступник міського голови Олександр Чуприна відзначив важливу роль експозиції для територіальної громади, нащадки повинні пам’ятати про доленосні для України події.

Територіальна громада Горішньоплавнівської міської ради хвилиною мовчання вшанувала тих, хто ціною власного життя захищав незалежність Батьківщини, відстоював мир та спокій у державі.

На адресу захисників України прозвучали слова вдячності та привітання зі святом, побажання миру, здоров’я, добробуту від начальника відділу культури і туризму Ірини Зеленської, завідуючого музею ПрАТ «Полтавський ГЗК» Миколи Стахіва, заступника військового комісара Комсомольського районного військового комісаріату майора Володимира Пучкова, соціального працівника територіального центру соціального обслуговування «Калина» Світлани Клименкової.

Приєдналася до привітань директор краєзнавчого музею Горішніх Плавнів Марина Безсмольна, подякувала усім тим, хто допомагав у створенні експозиції, вручила Подяки. Велику допомогу в підготовці експозиції, зборі матеріалів надали військовослужбовці, волонтери.

Музичні вітання захисникам України подарували ансамбль «Свекрушеньки», хор Полтавської місіонерської духовної семінарії. Присутні заслухали ліричні вірші, які декламували учасники літературної студії «Слово» територіального центру соціального обслуговування «Калина» Раїса Коцюбенко та Тамара Ненчина, переглянули слайди з фото, оглянути експонати, які розповідають про події на Сході України. Створену виставку, присвячену учасникам бойових дій на Сході України, не можна переглядати з байдужістю. Адже за кожним експонатом - життя.