01 жовтня в суботу в місті Горішні Плавні відбувся чемпіонат Полтавської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002 року народження. Участь у ньому взяли близько 70-ти найкращих спортсменів Полтавщини, які змагалися в 9-ти вагових категоріях.

Змагання відвідав міський голова Дмитро Биков, привітав чемпіонів і призерів, вручив відзнаки, побажав спортсменам наснаги, витримки, подальших перемог.

Чемпіонський титул серед юнаків у ваговій категорії до 50 кг виборов Іванов  Микита (Кременчук), до 55 кг - Фоменко Олександр (Горішні Плавні), до 60 кг - Куценко Володимир (Горішні Плавні), до 66 кг - Бєляєв Максим (Кременчук), до 73 кг - Биков Данііл (Горішні Плавні), до 81 кг - Гріценко Єгор (Кременчук),  до 90 кг - Осадчук Андрій (Кременчук), за 90 кг - Цись Євген (Сорочинці).

Перше місце в чемпіонаті Полтавської області з дзюдо серед дівчат у ваговій категорії до 48 кг здобула Півовар Валерія (Кременчук), до 52 кг - Кузьменко Ольга (Лохвиця), до 57 кг - Сердюк Анастасія (Кременчук), до 70 кг - Мельник Анастасія (Горішні Плавні), за 70 кг - Шабельник Анастасія (Кременчук).

Переможці змагань візьмуть участь у чемпіонаті України, який пройде в Луцьку 19-21 жовтня.