08 січня 2014 року заступник міського голови Н.Д.Угнічева у Комсомольській міській лікарні представила нового головного лікаря Костянтина Анатолійовича Шкляра.

Надія  Дмитрівна від імені міського голови С.А.Супруна висловила вдячність громади за багаторічну сумлінну працю М.І.Дубині, який 33 роки трудової діяльності присвятив місту Комсомольську.  З 1988 року беззмінно працював головним лікарем міської лікарні. А в 2007 році Миколі Івановичу було присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Вітаючи Костянтина Анатолійовича з посадою головного лікаря Комсомольської міської лікарні, Надія  Дмитрівна коротко розповіла про його діяльність на ниві сучасної медицини, науково-практичні дослідження. Щиро побажала успіхів, професійного зростання, плідної праці на благо територіальної громади.

Колеги привітали Костянтина Анатолійовича Шкляра з призначенням на посаду, побажали творчих успіхів, здоров’я і наснаги.