У Комсомольську затверджено бюджет на 2012 рік

30 грудня у міськвиконкомі відбулась низка заходів - засідання виконкому, засідання постійних депутатської комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів, сесія Комсомольської міської ради, - щодо погодження і затвердження проекту міського бюджету на 2012 рік, який у Комсомольську формується відповідно до вимог програмно-цільового методу. Встановлено загальний обсяг доходів міського бюджету в сумі понад 242 мільйонів грн.

Про джерела фінансування міських закладів та програм на 2012 рік доповідав міський голова С.А.Супрун (ці дані наведені нижче на схемі).

На сесії депутати розглянули та затвердили рішення про надання дозволу КВП «Комсомольськтеплоенерго» на отримання кредиту в сумі 2млн.грн. для погашення поточної заборгованості. Затверджено також заходи, видатки на які в 2012 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища.