Цього понеділка на Театральній площі Комсомольська відкрито головну новорічну ялинку міста.

Біля ялинки зібралося чимало народу. На відкриття прийшли малі й дорослі представники територіальної громади, для яких відбулося святкове дійство, організоване з ініціативи міського голови Дмитра Бикова силами відділу культури і туризму, міського відділу освіти, КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості», ЦДтаЮТ.

Міська влада долучилася до урочистостей. На свято новорічної ялинки прийшли міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік. Дмитро Биков привітав комсомольчан із Новорічними святами, що наближаються. Побажав громаді міцного здоров’я, злагоди, достатку, родинного затишку.

Зі сцени традиційно вітали комсомольчан із Новорічними святами Дід Мороз та Снігуронька, налаштовували на святкову хвилю мультиплікаційні герої, допомагали створювати гарний настрій творчі колективи ЦДтаЮТ, Палацу культури і творчості.