19 серпня в житті молодих юнаків та дівчат Комсомольська сталася приємна хвилююча подія – вони отримали паспорти громадян України.

Церемонія відбулася у великій залі виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області під час засідання 48 сесії міської ради шостого скликання з нагоди відзначення Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України. Вручати паспорти молоді напередодні національних свят стало у Комсомольську доброю традицією.

Урочистість цього моменту разом з ними розділили представники міської влади: депутати Комсомольської міської ради, керуючий склад самостійних структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, представники громади, ЗМІ.

Секретар міської ради С.О.Калашнік вручила паспорти громадян України юним комсомольчанам, які досягли шістнадцятирічного віку, кожному сказала теплі напутні слова. Відбулася визначна подія - лави української громади поповнилися молодим поколінням - розумним, талановитим, свідомим, відповідальним, працьовитим, яким належить зробити життя України кращим. Присутні в сесійній залі підтримали молодь радісними посмішками та бурними оплесками.