30 липня за головування першого заступника міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у Комсомольську Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України за участі громадських активістів.

У заході взяли участь заступники міського голови Надія Угнічева і Юрій Муха, директор ДЖКГ Петро Василюк, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, головні спеціалісти відділу культури і туризму Марина Сидорчук і Тетяна Луцій, головний спеціаліст відділу фізичної культури і спорту Лариса Полюхович, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку Світлана Золотова, головний режисер-постановник КП «Комсомольський Палац культури і творчості» Ліліана Кулик, заступник начальника  Комсомольського МВ УМВС, начальник міліції громадської безпеки Дмитро Дуденко, голова правління громадського формування з охорони громадського порядку «Міська міліція» Сергій Хряпа, директор КП «Озеленення» Юлія Гаврилюк, заступник директора КП «Міськсвітло» Борис Доця, представники ГО «Центр «РОДІС» – Лілія Дмитренко, Володимир Дмитренко, Валентина Гусарова, ЗМІ.

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська ознайомила присутніх із програмою загальноміських заходів, присвячених Дню Державного Прапора і Дню Незалежності України; разом із головою ГО «Центр «РОДІС» Лілією Дмитренко прокоментувала хід проведення певних культурно-мистецьких проектів.

У ході засідання йшло активне обговорення плану заходів з питань організації й проведення державних свят. Члени оргкомітету погодили низку організаційних питань.

У зв’язку з проведенням 24 серпня масових культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України й Дня Незалежності України рух по вул. Миру транспортних засобів буде перекрито.