У Комсомольську вшанували пам’ять Великого Кобзаря

13 березня в Комсомольську відбулися урочистості з нагоди вшанування пам’яті великого поета, художника, духовного провідника українського народу Тараса Шевченка. Участь у заходах взяли міський голова Сергій Супрун, секретар міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, керуюча справами виконкому Любов Кошара, працівники виконавчого комітету Комсомольської міської ради, педагоги, учнівська молодь, громадськість міста. Міський голова у своїй промові звернувся до присутніх: «Я вдячний усім вам, що сьогодні ви знайшли час, щоб бути тут і вшанувати Шевченка. Життєвий шлях Тараса Григоровича заслуговує на повагу та повинен служити гарним прикладом для сучасної молоді, адже, незважаючи на бідне, підневільне дитинство, Тарас виріс не тільки сильною, творчою та високоосвіченою людиною, а й став символом чесності та безстрашності, великої любові до рідної землі та простого народу. Шевченкові слова звучать актуально і сьогодні. Тож будуймо всією громадою свій дім, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідної України».

Біля пам’ятника Т.Г.Шевченку звучала його поезія у виконанні переможниці конкурсу читців  Поляннікової Аліни, учениці 11 класу гімназії ім. В.О.Нижниченка. Свої музичні твори подарували присутнім також учасниці ансамблю бандуристів з Палацу культури і творчості. Під незабутній Шевченків твір «Реве та стогне Дніпр широкий» громадськість міста поклала квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю.