16 вересня в малій залі Комсомольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Дмитра Бикова пройшло засідання оргкомітету з підготовки та проведення фестивалю «FERREXPO ROBOT FEST 2015». Свято високих технологій, інтелекту та творчості відбудеться в Комсомольську 8-9 жовтня 2015 року під прапорами компанії FERREXPO. Організаторами заходу також виступають Комсомольська міська рада Полтавської області, Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ТОВ «Пролего». Спонсорами фестивалю є Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», ВАТ «Полтавський ГЗК», КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості», ТОВ «ТРК «ГОК».

Участь у засіданні взяли секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник міського відділу освіти Ірина Шошина, представники міського відділу освіти, директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Наталія Тягай, учитель інформатики Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Олександр Роман, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, головний спеціаліст з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК», помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко, директор КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості» Олександр Меренков, директор ПП «ВКФ «Мрія» Алла Лур’є, директор КП готель «Славутич» Тамара Ліц, ЗМІ.

Перший заступник міського голови Дмитро Биков прокоментував, що фестиваль такого формату буде проведено в Комсомольську вперше. «За останні роки спільними зусиллями міської влади, Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» вдалося значно покращити матеріально-технічну базу навчальних закладів міста й підвищити рівень освіти. Фестиваль «FERREXPO ROBOT FEST 2015» покликаний стати наступним кроком у впровадженні нестандартних методів та інноваційних підходів до навчально-виховного процесу в Комсомольську», - зазначив перший заступник міського голови.

Директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Наталія Тягай, учитель інформатики Олександр Роман представили на розгляд членів оргкомітету Положення про фестиваль «FERREXPO ROBOT FEST 2015», орієнтовну програму проведення заходу. У ході роботи учасники засідання детально обговорили правила проведення фестивалю, погодили ряд важливих фінансових та організаційних питань. Переглянули відеоролики про участь учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у VII щорічному фестивалі робототехніки ROBOTICA 2015, що відбувся в Києві 16 травня 2015 року. Підготовка до фестивалю робототехніки триває.