13 березня у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради підбили підсумки конкурсу серед учнівської молоді на написання роботи «Бізнес-план для приватного підприємця», визначили переможців.

Привітати творчий актив із закінченням конкурсу завітав міський голова С.А.Супрун. У вітальній промові керівник Комсомольська зазначив, що радий бачити молодь у стінах виконкому. Він відзначив, що головною метою конкурсу  є залучення  молоді  до підприємницької діяльності шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив, виявлення охочих і здатних до підприємництва молодих людей.

Нагадаємо, Конкурс організовано виконавчим комітетом Комсомольської міської ради, міським відділом освіти та Фондом підтримки підприємництва. Головою конкурсної комісії був В.О.Говоренко, депутат Комсомольської міськради, підприємець, відповідальним секретарем – Н.С.Барскова, методист ММК відділу освіти. До складу конкурсної комісії входили: О.В.Овчиннікова, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому, В.М.Пятіна, начальник відділу економічного аналізу та контролю виконкому, В.О.Горський, директор ФПП.

Авторитетна комісія розглянула роботи учнівської молоді міста, визначила призові місця. І місце присуджено Арсенію Зобенку, учню НВК ім. Л.І.Бугаєвської, за бізнес-план «Інтернет магазин «Органік», ІІ місце – Катерині Капошко, учениці гімназії ім. В.О.Нижниченко, за роботу «Скеледром», ІІІ – Анастасії Кащенко, учениці НВК ім. Л.І.Бугаєвської, за проект «Створення бджолиної ферми».

Найкращим керівником бізнес-плану визнано вчителя НВК ім. Л.І.Бугаєвської М.В.Богданову-Портяну.

Міський голова С.А.Супрун, голова конкурсної комісії, депутат Комсомольської міськради, підприємець В.О.Говоренко щиро дякували юним комсомольчанам за натхненну та кропітку працю, охоче коментували теми робіт, у теплій та дружній атмосфері вручили переможцям грамоти, подарунки, учасникам - заохочувальні грошові премії, керівникам – дипломи, пообіцяли сприяти впровадженню найкращих бізнес-планів.