З 26 березня в місті Комсомольську розпочався весняний двомісячник місячник чистоти та благоустрою на виконання Указу Президента України  та розпорядження  міського голови. З цієї нагоди міський голова С. Супрун    провів  нараду з керівниками підприємств, організацій та установ. У ході наради учасники її отримали завдання прибрати й облаштувати території, закріплені за ними і їхніми трудовими колективами.
6 квітня був проведений загальноміський суботник. До нього долучилися працівники ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», «Ферротранс», «Комсомольське АТП- 15347», підприємства - «Ворскла сталь», «Комсомольськхліб», комунальні служби міста, працівники відділів міськвиконкому Комсомольської міської ради, профтехзаклади.
Вивезено 160 куб.м сміття, очищено прибережну захисну смугу р. Дніпро, затоку «Барбара», територію паркового озера. Була спланована територія на розі вулиць Радянська - Добровольського площею 6га ТОВ «Єристівський ГЗК» під забудову. Також впорядковані газони та квітники міста площею 2 га, розпочато висадку дерев, кущів, підбілювання дерев, бордюрів, фарбування МАФ.
У Комсомольську продовжуються роботи із благоустрою та  наведенню чистоти. 21 квітня в рамках двомісячника чистоти й благоустрою відбудеться «День довкілля». Запрошуємо всіх керівників підприємств, а також підприємців, колективи навчальних закладів, установ, організацій, небайдужих мешканців  міста прийняти участь у проведенні «Дня довкілля».

Зав.сектором екології УЖКГ виконкому     Н Становська