З нагоди 26-х роковин Чорнобильської катастрофи в Комсомольську біля пам’ятного знаку ліквідаторам - чорнобильцям відбувся мітинг-реквієм.
У заході взяли участь представники міської влади, голова Сергій Супрун, його заступники, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та представники громадськості міста. На мітингу перед комсомольчанами виступили міський голова С.А.Супрун, голова громадської організації «Союз-Чорнобиль» А.І.Луцій, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванов, протоієрей Свято-Миколаївського собору отець Георгій.
Учасники мітингу поклали квіти та вшанували пам\'ять загиблих і померлих ліквідаторів хвилиною мовчання. Цього ж дня за традицією у Свято-Миколаївському соборі відслужили поминальну літургію за загиблими та померлими учасниками ліквідації аварії.