12 березня у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради за участю представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчої спілки, міської влади, ЗМІ пройшли установчі збори з формування нового складу громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області.

Участь у зборах взяли 26 представників інститутів громадянського суспільства, які згідно з нормами чинного законодавства подали заявку та відповідний пакет документів. На збори були запрошені міський голова Сергій Андрійович Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, начальник юридичного відділу Олена Петрівна Таран.

Сергій Андрійович радо вітав представників громадських організацій, закликав їх до плідної співпраці. Очільник міста окреслив основні здобутки територіальної громади за звітний період, відокремив основні задачі, що стоять перед владою та громадою нині, висловив вдячність громадським активістам за активну громадянську позицію, висловив надію на результативну роботу в майбутньому.

Голова громадської ради при Комсомольській міськраді, яка діяла протягом останніх двох років, Д.В.Вінівітін прозвітував про роботу ради.

Голова ініціативної групи О.М.Красільніков поінформував присутніх про хід підготовки до установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Комсомольській міській раді. Олександр Миколайович зазначив, що у ході підготовки до установчих зборів документи подали 27 представників від інститутів громадянського суспільства Комсомольська.

Відповідно до порядку денного затвердили порядок денний установчих зборів, регламент установчих зборів, встановили граничну чисельність складу громадської ради (шляхом прямого голосування) у кількості 27 осіб. Шляхом відкритого голосування обрали новий склад громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області у кількості 27 осіб.

Вирішили провести перше засідання громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області 02 квітня о 16.00.