28 вересня 2013 року в місті Комсомольську пройде обласна Спартакіада серед ветеранів фізичної культури Полтавщини «Спорт для всіх – радість життя».

Програмою Спартакіади передбачені змагання з 4-х видів спорту: настільний теніс, міні-футбол, волейбол (жінки та чоловіки), участь у яких візьмуть команди з Полтави, Кременчука, Комсомольська, Лубнів, Миргорода, Козельщинського району.

Відкриття обласної спартакіади відбудеться 28 вересня 2013р. об 1100 у фізкультурно-оздоровчому комплексі міста Комсомольська за адресою вулиця Добровольського, 30.

Потім змагання з міні-футболу будуть проходити у ФОК (вул.Добровольського, 30); жіночого волейболу – ЗОШ №2 (вул. Молодіжна, 25); чоловічого волейболу – с\\к «Динамо» (вул. Добровольського, 4); настільного тенісу (с\\з ВПГУ вул. Космонавтів, 10).