13 лютого у великій залі Палацу культури і творчості відбувся концерт афганської пісні, присвячений 26-й річниці з дня виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан.

Цей день став пам’ятним днем для всіх тих, хто брав участь у врегулюванні військового конфлікту на території Афганістану. Традиційно міською спілкою ветеранів Афганістану, відділом культури і туризму запрошено до Комсомольська гурт "Контингент" з новою концертною програмою. Спонсорами виступив Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Віддати данину пам’яті загиблим, вшанувати тих, хто повернувся додому живими, чесно й мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок прийшли Міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Е.М.Марченко, які привітали ветеранів-афганнців зі святом, побажали міцного здоров\'я й довгих років життя, миру, достатку, родинного благополуччя.

Голова міської спілки ветеранів Афганістану В.М.Рубан висловив подяку міській владі, керівництву ВАТ «Полтавський ГЗК», засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», всім спонсорам, що надавали допомогу спілці.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам\'ять загиблих у боях воїнів в Афганістані та на сході України. Після короткої офіційної частини глядачі насолодилися концертною програмою.